Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-11-28 17:20:43 2855
Nekem mostmár tuti nem jó abban az időben.. :-(
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-28 16:42:23 2854
Lehet érdemes lenne egy közvélemény-kutatást végezni gyorsan, mert a semmiért nem ülök ott estig...:) Ha nem jó most nektek halasszuk el, én meg leírom, hogy miről is van szó konkrétan. A találkozót meg bepótoljuk valamék nap egy nyh-i kávézóban:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!