Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-11-28 08:39:51 2853
Faxa... 17től szalagavató. Lelépek amint tudok, ha érdemes.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-26 18:37:43 2851
Yes! Én ott leszek déltől. Szerintem 17-18 óra körül kellene kezdeni, de jelezzétek, mikor jó nektek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!