Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ultramarin9 Creative Commons License 2007-11-28 07:26:38 2852
Nem mondom biztosra, de elvileg a városban leszek. Helyszín a múlkori?
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-26 18:37:43 2851
Yes! Én ott leszek déltől. Szerintem 17-18 óra körül kellene kezdeni, de jelezzétek, mikor jó nektek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!