Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-11-27 19:43:23 1619
Étem. Nem baj. Nagyon szép cica.
A hozzászólás:
sheldi Creative Commons License 2007-11-27 19:31:02 1618
Sajnos, inkább nem. Egy kedves néninek adtam ajándékba, már két éve,félperzsa, tökéletes fehér, sehol egy sárgás, vagy más folt.
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-11-27 19:26:39 1617

Szép estét!

Hát nagyon szép ez a cicus :) Lehet róla valamit tudni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!