Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-11-27 22:52:44 1620
Sziasztok :)
Szép estét, ill. jó éjszakát Neketek...:))

Nagyon édes kis csöppség...Picike hógolyó :))))
Pici gazdi Creative Commons License 2007-11-27 19:26:39 1617

Szép estét!

Hát nagyon szép ez a cicus :) Lehet róla valamit tudni?

A hozzászólás:
sheldi Creative Commons License 2007-11-27 17:32:42 1615
Előzmény:
sheldi Creative Commons License 2007-11-27 17:31:31 1614

Véletlenül kétszer tette fel, de azért aranyos, és szomorú, ő még nem érti a kutyák beszédét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!