Keresés

Részletes keresés

sheldi Creative Commons License 2007-11-27 17:31:31 1614

Véletlenül kétszer tette fel, de azért aranyos, és szomorú, ő még nem érti a kutyák beszédét.

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-11-27 09:40:07 1613

Sziasztok :)

Szia Sheldi itt is :) Suliban vagyok...:S :(

Aranyosak ;-)

Előzmény:
sheldi Creative Commons License 2007-11-26 21:43:10 1611

Párbeszéd. Vajon értik egymást?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!