Keresés

Részletes keresés

szega Creative Commons License 2007-11-25 17:39:35 7
A Szársomlyó az egyetlen erős populáció. Dunaújvárosban egy kevéssé felmért, de valószínűleg nem túl combos populáció van, a paksi talán még ennél is gyengébb, a Budai-hg meg... :(( A Sas-hegyen kb. 3 éve látták az utolsót, ráadásul az ottani kelgyók akár betelepítettek is lehetnek.
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2007-11-25 02:29:43 6
Na, hát ezt nem tudom. Voltak ott is haragos siklók, az biztos, de lehet, hogy már végleg megbékéltek.
Előzmény:
Mad árka Creative Commons License 2007-11-17 16:36:24 2
Egy Európa-térképre ilyen vastagságú ecsettel nehéz bepöttyözni a Szársomlyót. :) A Budai-hegységben még vannak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!