|
|
|
|
 |
szega
2007-11-25 17:39:35
|
7
|
| A Szársomlyó az egyetlen erős populáció. Dunaújvárosban egy kevéssé felmért, de valószínűleg nem túl combos populáció van, a paksi talán még ennél is gyengébb, a Budai-hg meg... :(( A Sas-hegyen kb. 3 éve látták az utolsót, ráadásul az ottani kelgyók akár betelepítettek is lehetnek. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2007-11-25 02:29:43
|
6
|
| Na, hát ezt nem tudom. Voltak ott is haragos siklók, az biztos, de lehet, hogy már végleg megbékéltek. |
|
Előzmény:
 |
Mad árka
2007-11-17 16:36:24
|
2
|
| Egy Európa-térképre ilyen vastagságú ecsettel nehéz bepöttyözni a Szársomlyót. :) A Budai-hegységben még vannak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|