|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-11-26 18:57:41
|
129
|
| Én nem tudok egyértelmű szabályt mondani, sőt, ez nálunk is probléma. A hétköznapokban működik a dolog, de ha írásba kellene foglalni, mindenkinek ötletei támadnak. ki lehet jelölni parkolóhelyeket, lehet meghatározni parkolási rendet, de ha valaki ezt szándékosan semmibe veszi, akkor nem sok lehetőség van. Nálunk egyszer az egyik partizán lakó lecseréltette az automata kapu távirányítóit, és aki neki nem tetszett, annak eleinte nem akart újat adni, de azért az nem megoldás. |
|
A hozzászólás:
 |
66.
2007-11-24 18:34:49
|
128
|
Jo estet!
Egy 6 lakasos +orvosi rendelo es egy kft s tarsa hazban lakom.
van neki udvara is es abban 4db garazs.ebbol egy az enyem.
a bajom a kovetkezo. a KFT ben dolgozok beallnak az udvarba elfoglalva a helyemet. vagy ha nincs hely mar az udvarban akkor ugy all be ahogy eppen kedve van. vagy a garazsok ele vagy a parkolo autok ele,moge. ez nagyon bosszanto tud lenni.
megszeretnem kerdezni mi a szabaly a beallas illetve a parkolasra.
elvileg osztatlan kozos tulajdon es az ottlakok akinek van autoja az beall. van aki alberlonek adta ki a lakasat es arra mit lehet mondani? szabalyossan hasznalja a parkolot?
Legyetek szivesek irjatok.
Koszonom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|