|
|
|
|
 |
r_bendegúz
2007-11-26 11:57:52
|
104
|
FMC,
lehetne az elektromosról vmi bővebb infót, esetleg linket?
Thx.
r_b. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-11-24 00:28:44
|
103
|
Én is csak halkan jegyzem meg: Elektromosat használok egy ideje, azóta a feleségem nem csinál klórgáztámadást a fürdőben, mert nem kell. ;-) |
|
Előzmény:
 |
cumpika
2007-11-23 20:40:41
|
100
|
Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan.
Na itt az igazság.
Ritka az ilyen szaki, a legtöbbnek lila gőze nincs a vízkezelésről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|