Keresés

Részletes keresés

r_bendegúz Creative Commons License 2007-11-26 11:57:52 104

FMC,

lehetne az elektromosról vmi bővebb infót, esetleg linket?

Thx.

r_b.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-11-24 00:28:44 103

Én is csak halkan jegyzem meg: Elektromosat használok egy ideje, azóta a feleségem nem csinál klórgáztámadást a fürdőben, mert nem kell. ;-)

Előzmény:
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 20:40:41 100
Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan.

Na itt az igazság.

Ritka az ilyen szaki, a legtöbbnek lila gőze nincs a vízkezelésről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!