Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-11-24 00:28:44 103

Én is csak halkan jegyzem meg: Elektromosat használok egy ideje, azóta a feleségem nem csinál klórgáztámadást a fürdőben, mert nem kell. ;-)

r0226 Creative Commons License 2007-11-23 21:21:21 102
Van köze mindegyiknek csak nekik az a jó ha sűrűn kell javítani.:-)))
(M)Ákos Creative Commons License 2007-11-23 21:03:56 101

Érdekesség, hogy amikor a kazánomat üzemelték be, és a srác a garis papírját töltötte ki, rákérdezett ugye a vízkőkezelőre.

Mondta a szerelőm, hogy vagy ez a mágneses lesz, vagy valamilyen vegyi.

A beüzemelő gyerek bólogatott, hogy jó, bármelyiket elfogadják... Be is jelölte a papíron, hogy van.

A hozzászólás:
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 20:40:41 100
Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan.

Na itt az igazság.

Ritka az ilyen szaki, a legtöbbnek lila gőze nincs a vízkezelésről.
Előzmény:
(M)Ákos Creative Commons License 2007-11-23 20:33:24 98

Nem neked mondom, hanem mindenkinek, aki olvassa. :-)

Egyébként a víz-gáz-fűtés szakim, aki 20 éve nyomja az ipart, nos ő is azt mondta, hogy nem átverés ez a cucc. Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!