|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-11-24 00:28:44
|
103
|
Én is csak halkan jegyzem meg: Elektromosat használok egy ideje, azóta a feleségem nem csinál klórgáztámadást a fürdőben, mert nem kell. ;-) |
|
 |
r0226
2007-11-23 21:21:21
|
102
|
| Van köze mindegyiknek csak nekik az a jó ha sűrűn kell javítani.:-))) |
|
 |
(M)Ákos
2007-11-23 21:03:56
|
101
|
Érdekesség, hogy amikor a kazánomat üzemelték be, és a srác a garis papírját töltötte ki, rákérdezett ugye a vízkőkezelőre.
Mondta a szerelőm, hogy vagy ez a mágneses lesz, vagy valamilyen vegyi.
A beüzemelő gyerek bólogatott, hogy jó, bármelyiket elfogadják... Be is jelölte a papíron, hogy van. |
|
A hozzászólás:
 |
cumpika
2007-11-23 20:40:41
|
100
|
Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan.
Na itt az igazság.
Ritka az ilyen szaki, a legtöbbnek lila gőze nincs a vízkezelésről. |
|
Előzmény:
 |
(M)Ákos
2007-11-23 20:33:24
|
98
|
Nem neked mondom, hanem mindenkinek, aki olvassa. :-)
Egyébként a víz-gáz-fűtés szakim, aki 20 éve nyomja az ipart, nos ő is azt mondta, hogy nem átverés ez a cucc. Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|