|
|
|
|
 |
cumpika
2007-11-23 20:40:41
|
100
|
Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan.
Na itt az igazság.
Ritka az ilyen szaki, a legtöbbnek lila gőze nincs a vízkezelésről. |
|
 |
r0226
2007-11-23 20:37:45
|
99
|
| Akkor az új hozzászólás gombot kérem megnyomni.:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
(M)Ákos
2007-11-23 20:33:24
|
98
|
Nem neked mondom, hanem mindenkinek, aki olvassa. :-)
Egyébként a víz-gáz-fűtés szakim, aki 20 éve nyomja az ipart, nos ő is azt mondta, hogy nem átverés ez a cucc. Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan. |
|
Előzmény:
 |
(M)Ákos
2007-11-23 20:21:04
|
96
|
Annyit belepofáznék, hogy a szüleimnél is ilyen mágneses vízkőmentesítő van egy ideje. Valóban sokkal kevesebb vízkő rakódik le a csapokon azóta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|