|
|
|
|
 |
(M)Ákos
2007-11-23 20:33:24
|
98
|
Nem neked mondom, hanem mindenkinek, aki olvassa. :-)
Egyébként a víz-gáz-fűtés szakim, aki 20 éve nyomja az ipart, nos ő is azt mondta, hogy nem átverés ez a cucc. Bár, azt is hozzátette, hogy ettől még elvízkövesedhet a kazán belseje, csak lehet, hogy nem olyan gyorsan. |
|
 |
r0226
2007-11-23 20:25:03
|
97
|
| Ne nekem mond ,én tudom, tapasztaltam.:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
(M)Ákos
2007-11-23 20:21:04
|
96
|
Annyit belepofáznék, hogy a szüleimnél is ilyen mágneses vízkőmentesítő van egy ideje. Valóban sokkal kevesebb vízkő rakódik le a csapokon azóta. |
|
Előzmény:
 |
r0226
2007-11-23 19:06:23
|
91
|
Akkor ezek szerint volt neked, mert csak így lehet látni és tapasztalni. Bár tudom,hogy nem volt. Én meg nem akarok lágyvízben fürdeni, ivóvíznek meg van egy RO víztisztítónk. Az édesapád jól mondta én is ehez tartom magam csak nem szabad keverni a szezont a fazonnal. El kell dönteni mit akar az ember és nem a gagyit veszi meg hanem egy minőségibbet. De megint elmondom a vízkőmenesítő az nem vízlágyító. És van 100eft felett is ilyen készülékek. Na azt már azért nem.:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|