Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-23 20:16:31 2849
" "és gondolkozzatok, hogy milyen formában csináljuk tovább."
Mindenképpen RAWban!" És aztán?

"Más: a pénzes melóról a klub ad számlát? (Tiszta Magyarországért :-) )" Na ezért lenne jó, hogy egyesülünk, vagy a ház adja a számlát, illetve, hogy mi lesz a bevétellel. Amúgy most vacsoráztam együtt a megbízóval, de elfelejtettem rákérdezni a konkrétumokra. Addig megérdeklődöm becsszó! :)
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-11-23 09:48:50 2848
"és gondolkozzatok, hogy milyen formában csináljuk tovább."
Mindenképpen RAWban!

Más: a pénzes melóról a klub ad számlát? (Tiszta Magyarországért :-) )
Amúgy a havi 1 összejövetel jónak látszik, már ha összejövünk legalább 4en alkalmanként.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!