|
|
|
|
 |
CILLI
2008-06-10 17:23:44
|
110
|
neked mid van? én is hallottam valamilyen mágneses dologról, azt kezdtem el keresni, de mindenütt ebbe az elektromos ketyerébe ütköztem. Mellékesen teljesen logikus, amit a működéséről leírnak és cseppet nem tűnik varázsszernek... feltételezem kisérletekkel kellett bizonyítani a működését mielőtt szabadalmaztatták és MEI engedélyt kaptak rá. Vagy nem?
Szóval mi a mágneses dolog, hogy hívják, hol kapni, mennyiért, mit tud és főleg hova kell rakni, mert egy agyrém nálunk az egész vízrendszer.... |
|
 |
r0226
2007-11-23 20:17:30
|
95
|
Ja és nem sokallom az árát, csak nekem nem kell majd ha a családban alergiás lesz a csapvízre majd akkor.:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2007-11-23 20:13:40
|
94
|
| Mert eldöntöm "naggyából" mit szeretnék és megnézem az adott termékek paramétereit és kiválasztom melyik a legszimpatikusabb majd az árat nézem. Nekem most nem kell vízlágyító nekem csak a lerakodó vízkő ellen kellett valami és azért a mágneses mert az nehezebben romlik el.:-) Kb ennyi.:-) |
|
Előzmény:
 |
cumpika
2007-11-23 19:43:06
|
93
|
Ajjjjajaj, nem tudtam mi hiányzik.
Félelmetes, és van aki beveszi.
Viszont egy kis ellentmondást vélek felfedezni az előző hsz.ben. Nyilván azért van olyan RO-d mert a minőség a fontos, pedig vehettél volna 12 egy tucat kinai,lengyel meg ki tudja hol és miből összeszerelt vacakot negyed áron is. /Osmosis Kft, Komker,meg a többi sufni cég/
Akkor egy vízlágyító berendezés árát aminek a hasznát konkrétan megtérüléssel ki lehet számolni miért sokallod? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|