Keresés

Részletes keresés

CILLI Creative Commons License 2008-06-10 17:23:44 110

neked mid van? én is hallottam valamilyen mágneses dologról, azt kezdtem el keresni, de mindenütt ebbe az elektromos ketyerébe ütköztem. Mellékesen teljesen logikus, amit a működéséről leírnak és cseppet nem tűnik varázsszernek... feltételezem kisérletekkel kellett bizonyítani a működését mielőtt szabadalmaztatták és MEI engedélyt kaptak rá. Vagy nem?

Szóval mi a mágneses dolog, hogy hívják, hol kapni, mennyiért, mit tud és főleg hova kell rakni, mert egy agyrém nálunk az egész vízrendszer....

r0226 Creative Commons License 2007-11-23 20:17:30 95
Ja és nem sokallom az árát, csak nekem nem kell majd ha a családban alergiás lesz a csapvízre majd akkor.:-)
A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 20:13:40 94
Mert eldöntöm "naggyából" mit szeretnék és megnézem az adott termékek paramétereit és kiválasztom melyik a legszimpatikusabb majd az árat nézem. Nekem most nem kell vízlágyító nekem csak a lerakodó vízkő ellen kellett valami és azért a mágneses mert az nehezebben romlik el.:-) Kb ennyi.:-)
Előzmény:
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 19:43:06 93
Ajjjjajaj, nem tudtam mi hiányzik.

Félelmetes, és van aki beveszi.

Viszont egy kis ellentmondást vélek felfedezni az előző hsz.ben.
Nyilván azért van olyan RO-d mert a minőség a fontos, pedig vehettél volna 12 egy tucat kinai,lengyel meg ki tudja hol és miből összeszerelt vacakot negyed áron is.
/Osmosis Kft, Komker,meg a többi sufni cég/


Akkor egy vízlágyító berendezés árát aminek a hasznát konkrétan megtérüléssel ki lehet számolni miért sokallod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!