Keresés

Részletes keresés

cumpika Creative Commons License 2007-11-23 19:43:06 93
Ajjjjajaj, nem tudtam mi hiányzik.

Félelmetes, és van aki beveszi.

Viszont egy kis ellentmondást vélek felfedezni az előző hsz.ben.
Nyilván azért van olyan RO-d mert a minőség a fontos, pedig vehettél volna 12 egy tucat kinai,lengyel meg ki tudja hol és miből összeszerelt vacakot negyed áron is.
/Osmosis Kft, Komker,meg a többi sufni cég/


Akkor egy vízlágyító berendezés árát aminek a hasznát konkrétan megtérüléssel ki lehet számolni miért sokallod?
A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 19:11:14 92
Ez csak neked teszem ide a víztisztítás topikból, hogy tudj szitkozodni.:-))
Na ez az igazi átverés.

"Szerintem nem csak az a jó víztisztító berendezés ami tisztítja a vízet.
Az Orgon energetizálja is a vízet hegyikristály segítségével. Külön energia ellátást nem igényel, kis helyen elfér és könnyen felszerelhető.

Számunkra az is fontos volt, hogy teljesen magyar fejlesztésű.
Kavalkó János bioenergetikus nagyon kedves ember aki, minden információval elátt.

Ami nagyon pozitv volt, hogy a vegetatív betegségekre is nagyon jó.

Csak ajánlani tudom mindenkinek, és aki még üzletett is lát benne annak van nagyobb teljesítményű készülék is.

Információim szerint az energetizált víz maximum 6 héti tárolható."

A link az orgonról megtalálható a megnevezett topikban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!