|
|
|
|
 |
r0226
2007-11-23 19:06:23
|
91
|
Akkor ezek szerint volt neked, mert csak így lehet látni és tapasztalni. Bár tudom,hogy nem volt. Én meg nem akarok lágyvízben fürdeni, ivóvíznek meg van egy RO víztisztítónk. Az édesapád jól mondta én is ehez tartom magam csak nem szabad keverni a szezont a fazonnal. El kell dönteni mit akar az ember és nem a gagyit veszi meg hanem egy minőségibbet. De megint elmondom a vízkőmenesítő az nem vízlágyító. És van 100eft felett is ilyen készülékek. Na azt már azért nem.:-) |
|
A hozzászólás:
 |
cumpika
2007-11-23 18:56:00
|
90
|
favorizálod a jóval drágább ( jóval jobb is) vízlágyító készüléket
Csakis azért mert nem szeretem a félmegoldásokat. Ezek a varázs szerkentyűk csak illúziónak jók, hogy kicsit megnyugtasson megpróbáltam tenni valamit. Aztán magának sem ismeri be az ember, hogy igazából semmire sem jó.
Nem ismerősöktől hallottam, hanem láttam,tapasztaltam.
Nem vagyok forgalmazó,csak "üldözöm"a gagyit, az átverést.
Édesapám mondta mindig, nem vagyunk olyan gazdagok, hogy az olcsót megengedhetjük magunknak.
Szeretem mindenben a valódit. |
|
Előzmény:
 |
r0226
2007-11-23 18:44:10
|
88
|
| Mindig is szerettem az olyan hozzászólókat akinek nincs tapasztalata arról amit ír. Hallott valamit az ismerősöktől és látom te nagyon favorizálod a jóval drágább ( jóval jobb is) vízlágyító készüléket és azt is egy bizonyos tipust. Te forgalmazod?:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|