|
|
|
|
 |
cumpika
2007-11-23 18:56:00
|
90
|
favorizálod a jóval drágább ( jóval jobb is) vízlágyító készüléket
Csakis azért mert nem szeretem a félmegoldásokat. Ezek a varázs szerkentyűk csak illúziónak jók, hogy kicsit megnyugtasson megpróbáltam tenni valamit. Aztán magának sem ismeri be az ember, hogy igazából semmire sem jó.
Nem ismerősöktől hallottam, hanem láttam,tapasztaltam.
Nem vagyok forgalmazó,csak "üldözöm"a gagyit, az átverést.
Édesapám mondta mindig, nem vagyunk olyan gazdagok, hogy az olcsót megengedhetjük magunknak.
Szeretem mindenben a valódit. |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2007-11-23 18:44:10
|
88
|
| Mindig is szerettem az olyan hozzászólókat akinek nincs tapasztalata arról amit ír. Hallott valamit az ismerősöktől és látom te nagyon favorizálod a jóval drágább ( jóval jobb is) vízlágyító készüléket és azt is egy bizonyos tipust. Te forgalmazod?:-)) |
|
Előzmény:
 |
cumpika
2007-11-23 18:34:13
|
86
|
de nem kell dörzsizni meg mindenféle vízkőoldót használni hanem elég csak egy szivacs is.
Ha mindig törölgetem akkor igaz.
Ha meg rászárad ugyanúgy dörzsizni kell. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|