Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2007-11-23 18:48:42 89
Az meg lemarad, hogy nem kell hetente dörzsizni csak havonta törölgetni.
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 18:44:10 88
Mindig is szerettem az olyan hozzászólókat akinek nincs tapasztalata arról amit ír. Hallott valamit az ismerősöktől és látom te nagyon favorizálod a jóval drágább ( jóval jobb is) vízlágyító készüléket és azt is egy bizonyos tipust. Te forgalmazod?:-))
A hozzászólás:
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 18:34:13 86
de nem kell dörzsizni meg mindenféle vízkőoldót használni hanem elég csak egy szivacs is.

Ha mindig törölgetem akkor igaz.

Ha meg rászárad ugyanúgy dörzsizni kell.
Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 18:28:55 84
Arra esetleg nem gondoltál,hogy készülékek között is van különbség meg nem mindegy hogy szerelik fel. Nálam sem szünt meg teljesen de nem kell dörzsizni meg mindenféle vízkőoldót használni hanem elég csak egy szivacs is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!