Keresés

Részletes keresés

cumpika Creative Commons License 2007-11-23 18:36:53 87
meg nem mindegy hogy szerelik fel.

Ez ki is ment a fejemből, /jóga ülésben, mantrát sutyorogva/ :-))))
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 18:34:13 86
de nem kell dörzsizni meg mindenféle vízkőoldót használni hanem elég csak egy szivacs is.

Ha mindig törölgetem akkor igaz.

Ha meg rászárad ugyanúgy dörzsizni kell.
A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 18:28:55 84
Arra esetleg nem gondoltál,hogy készülékek között is van különbség meg nem mindegy hogy szerelik fel. Nálam sem szünt meg teljesen de nem kell dörzsizni meg mindenféle vízkőoldót használni hanem elég csak egy szivacs is.
Előzmény:
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 18:15:02 83
és a csapok nem vízkővesek mint előtte

Nam olyan mértékben talán.

Néhány tucat helyen a saját szememmel láttam mennyit érnek az ilyen varázs dolgok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!