Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2007-11-23 18:30:09 85
Az is lehet rossz helyekre mentél, mindenki elfelejtette bekapcsolni.:-))
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 18:28:55 84
Arra esetleg nem gondoltál,hogy készülékek között is van különbség meg nem mindegy hogy szerelik fel. Nálam sem szünt meg teljesen de nem kell dörzsizni meg mindenféle vízkőoldót használni hanem elég csak egy szivacs is.
A hozzászólás:
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 18:15:02 83
és a csapok nem vízkővesek mint előtte

Nam olyan mértékben talán.

Néhány tucat helyen a saját szememmel láttam mennyit érnek az ilyen varázs dolgok.
Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 17:57:26 82
A vízkőmentesítő és a vízlágyító készülék az nem ugyanaz. Én mágnesest raktam fel és a csapok nem vízkővesek mint előtte, a víz ugyanolyan kemény, de ez nem erről szól.:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!