|
|
|
|
 |
cumpika
2007-11-23 18:15:02
|
83
|
és a csapok nem vízkővesek mint előtte
Nam olyan mértékben talán.
Néhány tucat helyen a saját szememmel láttam mennyit érnek az ilyen varázs dolgok. |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2007-11-23 17:57:26
|
82
|
| A vízkőmentesítő és a vízlágyító készülék az nem ugyanaz. Én mágnesest raktam fel és a csapok nem vízkővesek mint előtte, a víz ugyanolyan kemény, de ez nem erről szól.:-)) |
|
Előzmény:
 |
cumpika
2007-11-23 17:02:31
|
81
|
| Igy legalább csak "fillérekbe" kerülne egy a valóságban semmire sem jó szerkezet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|