|
|
|
|
 |
r0226
2007-11-23 17:57:26
|
82
|
| A vízkőmentesítő és a vízlágyító készülék az nem ugyanaz. Én mágnesest raktam fel és a csapok nem vízkővesek mint előtte, a víz ugyanolyan kemény, de ez nem erről szól.:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
cumpika
2007-11-23 17:02:31
|
81
|
| Igy legalább csak "fillérekbe" kerülne egy a valóságban semmire sem jó szerkezet. |
|
Előzmény:
 |
r0226
2007-11-23 16:21:11
|
80
|
| Ezek egy kaptafára készültek és valamelyik ezermester újságban is meg van a nyákterv meg bekötés ami alapján meglehet csinálni fillérekből, ha megtalálom felteszem ha kell valakinek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|