Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2007-11-23 17:57:26 82
A vízkőmentesítő és a vízlágyító készülék az nem ugyanaz. Én mágnesest raktam fel és a csapok nem vízkővesek mint előtte, a víz ugyanolyan kemény, de ez nem erről szól.:-))
A hozzászólás:
cumpika Creative Commons License 2007-11-23 17:02:31 81
Igy legalább csak "fillérekbe" kerülne egy a valóságban semmire sem jó szerkezet.
Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2007-11-23 16:21:11 80
Ezek egy kaptafára készültek és valamelyik ezermester újságban is meg van a nyákterv meg bekötés ami alapján meglehet csinálni fillérekből, ha megtalálom felteszem ha kell valakinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!