|
|
|
|
 |
cumpika
2007-11-23 17:02:31
|
81
|
| Igy legalább csak "fillérekbe" kerülne egy a valóságban semmire sem jó szerkezet. |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2007-11-23 16:21:11
|
80
|
| Ezek egy kaptafára készültek és valamelyik ezermester újságban is meg van a nyákterv meg bekötés ami alapján meglehet csinálni fillérekből, ha megtalálom felteszem ha kell valakinek. |
|
Előzmény:
 |
Lacivill
2007-11-23 15:31:35
|
79
|
| Mindenesetre a Conrad csomagküldőnek is benne van a kinálatában egy teljesen ugyanezen az elven müködő berendezés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|