|
|
|
|
 |
greenwood
2007-11-20 11:27:51
|
1690
|
azt nem írja, hogy kutyára:)
vagy az is lehet, hogy kevésbé helyigényes kutyát akar helyette - ki tudja. |
|
A hozzászólás:
 |
_Reku_
2007-11-19 13:58:09
|
1689
|
"2006.márciusi születésű,egészséges kiállítás minöségü német dogok eladók,helyhiány miatt.Törzskönyvel,chipel,nemzetközi oltásikönyvel.Csere is érdekel."
Ezt nem nagyon értem.Ha helyhiány miatt eladja a kutyáit, akkor hogyhogy új kutyára akarja cserélni? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|