Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2007-11-25 02:29:43 6
Na, hát ezt nem tudom. Voltak ott is haragos siklók, az biztos, de lehet, hogy már végleg megbékéltek.
A hozzászólás:
Mad árka Creative Commons License 2007-11-17 16:36:24 2
Egy Európa-térképre ilyen vastagságú ecsettel nehéz bepöttyözni a Szársomlyót. :) A Budai-hegységben még vannak?
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2007-11-15 01:49:19 1
A térképtár szerint pedig már nincsen haragos sikló Magyarországon. Hm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!