Keresés

Részletes keresés

Mad árka Creative Commons License 2007-11-17 16:36:24 2
Egy Európa-térképre ilyen vastagságú ecsettel nehéz bepöttyözni a Szársomlyót. :) A Budai-hegységben még vannak?
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2007-11-15 01:49:19 1
A térképtár szerint pedig már nincsen haragos sikló Magyarországon. Hm.
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2007-11-15 01:42:44 0
Szia-szia!

Nullázok neked egy linkkel. Ez itt a Kárpátkert hangtára, jó sok állathangot lehet rajta hallgatni.

Bocs, ha már volt valahol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!