|
|
|
|
 |
_Reku_
2007-11-13 16:09:48
|
1688
|
| Hát igen.Még ha fajtatiszta lenne, akkor se adnék felnőtt kutyáért ennyit, mert nyilván valami baj volt vele, azért adják el.De hogy nyilvánvalóan keverék, így örülhet, ha ingyen elviszik.Mindenesetre nagyon szép kutty. |
|
A hozzászólás:
 |
greenwood
2007-11-13 10:45:47
|
1687
|
nekem malám van, tényleg nem ilyen, de ez még nem jelent semmit.
gondolom, inkább azért nem veszik meg régóta, mert már nem kölyök, és nagyon sok az a 35e FT. egy ilyen korú kutyát már nem is lehet nevelni igazán... |
|
Előzmény:
 |
_Reku_
2007-11-12 20:35:26
|
1685
|
Ehhez pedig kép is dukál, már nagyon régóta hirdetik, vajon miért nem veszi meg senki? :)

"2,5 éves Malamut kutyus, rendszeres oltásokkal, lelkiismeretes gazdinak eladó.35.000.-Ft."
Lehet, hogy nem vagyok nagy szakértő, végülis nekem huskym van, de szerintem ez nem malamut.Szerintetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|