Keresés

Részletes keresés

greenwood Creative Commons License 2007-11-13 10:45:47 1687

nekem malám van, tényleg nem ilyen, de ez még nem jelent semmit.

gondolom, inkább azért nem veszik meg régóta, mert már nem kölyök, és nagyon sok az a 35e FT. egy ilyen korú kutyát már nem is lehet nevelni igazán...

arnys Creative Commons License 2007-11-12 22:10:27 1686
Azért nem veszi meg senki, mert annyira vad, hogy a gazdája is csak a drótkerítésen keresztül merte lefényképezni.
A hozzászólás:
_Reku_ Creative Commons License 2007-11-12 20:35:26 1685
Ehhez pedig kép is dukál, már nagyon régóta hirdetik, vajon miért nem veszi meg senki? :)
1

"2,5 éves Malamut kutyus, rendszeres oltásokkal, lelkiismeretes gazdinak eladó.35.000.-Ft."

Lehet, hogy nem vagyok nagy szakértő, végülis nekem huskym van, de szerintem ez nem malamut.Szerintetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!