|
|
|
|
 |
greenwood
2007-11-13 10:45:47
|
1687
|
nekem malám van, tényleg nem ilyen, de ez még nem jelent semmit.
gondolom, inkább azért nem veszik meg régóta, mert már nem kölyök, és nagyon sok az a 35e FT. egy ilyen korú kutyát már nem is lehet nevelni igazán... |
|
 |
arnys
2007-11-12 22:10:27
|
1686
|
| Azért nem veszi meg senki, mert annyira vad, hogy a gazdája is csak a drótkerítésen keresztül merte lefényképezni. |
|
A hozzászólás:
 |
_Reku_
2007-11-12 20:35:26
|
1685
|
Ehhez pedig kép is dukál, már nagyon régóta hirdetik, vajon miért nem veszi meg senki? :)

"2,5 éves Malamut kutyus, rendszeres oltásokkal, lelkiismeretes gazdinak eladó.35.000.-Ft."
Lehet, hogy nem vagyok nagy szakértő, végülis nekem huskym van, de szerintem ez nem malamut.Szerintetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|