Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dynax5 Creative Commons License 2007-11-12 11:14:46 556

Üdv!

 

Egy Canon G7-es géphez érdemes megvenni a gyári nagylátó előtétet vagy használhatók a más gyártók cuccai is?

 

Kösz!

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2007-07-07 13:43:09 551
Soligort. Az a legolcsóbb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!