|
|
|
|
 |
Abdull
2007-11-16 15:43:20
|
3915
|
| Azt hiszem hogy 10000 körül van az expo, tudsz ajánlani egy szervízt? és menni volt a javítási költség. |
|
A hozzászólás:
 |
suni100
2007-11-11 18:54:12
|
3914
|
Szia!
Tipikus S7000 hiba, ha jól sejtem valahol 10 ezer expo körül jársz, legalábbis akkor szokott előjönni nekem 9700 valamennyinél volt :) Szerviz és pár hét várakozás, amíg megjavítják, nekem 6 hét volt...
|
|
Előzmény:
 |
Abdull
2007-11-08 22:52:40
|
3913
|
Sziasztok,
S7000-esem van, és kis problémája van, zoom errort ir, nem megy ki a lencse.
Tudna valaki segíteni?
Ellőre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|