|
|
|
|
 |
nextdoor
2007-11-09 20:30:51
|
7197
|
Már megbocsáss, de nekik mi közük az Illatos úthoz?
(mint topicgazda kérdezem, mielőtt nekiállsz vitatkozni olvasd el az Index szabályzatát).
Most nem kérem a moderálást, de megkérlek, a jövőben e topicban a címének megfelelő hozzászólással szerepelj.
Köszönöm |
|
A hozzászólás:
 |
Gí
2007-11-09 13:29:25
|
7196
|
Az Állatorvostudományi Egyetemen egy lámpaoszlophoz kötve hagyták ezt a kutyát. Nem tévedés és nem túlzás: gyermekfejnyi kifekélyesedett vagy kirágott emlődaganattal, überbolhásan. Az Egyetemről az ebrendészetre került volna, ezért vállaltam be. Thuróczy Dr.-nő ma megműtötte: daganatírtás, az összes emlőtelep levétele és ivartalanítás. Elég fiatal állat, a doktornő szerint van remény a felépülésére. Nekünk ez már nagyon nem hiányzott. Természetesen sorsára nem hagyhattuk, de akinek módjában áll, kérjük, segítsen. A legfontosabb két hét nyugalom lenne: egy meleg hely, ahol háborítatlanul ellehet. Természetesen hazahozom, ha nincs megoldás, de nyolc másik kutya - közülük három tányéros - közé tudom csak. A műtőorvos szerint ez nem megfelelő környezet, hiszen igen súlyos műtéten esett át. Műtéti költsége, bolhátlanítása stb. szintén tetemes összeg lesz. Pontosabbat - függően szükséges kórházi ápolásától - holnap tudok. Kérem, aki a műtét utáni két hétre vállalni tudná elhelyezését, ápolását, segítsen. A műtéti költségekhez is megköszönjük a hozzájárulást! Kata: 06-70-2236476
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|