Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2007-11-09 20:30:51 7197

Már megbocsáss, de nekik mi közük az Illatos úthoz?

(mint topicgazda kérdezem, mielőtt nekiállsz vitatkozni olvasd el az Index szabályzatát).

Most nem kérem a moderálást, de megkérlek, a jövőben e topicban a címének megfelelő hozzászólással szerepelj.

Köszönöm

A hozzászólás:
Creative Commons License 2007-11-09 13:29:25 7196

Az Állatorvostudományi Egyetemen egy lámpaoszlophoz kötve hagyták ezt a kutyát. Nem tévedés és nem túlzás: gyermekfejnyi kifekélyesedett vagy kirágott emlődaganattal, überbolhásan. Az Egyetemről az ebrendészetre került volna, ezért vállaltam be. Thuróczy Dr.-nő ma megműtötte: daganatírtás, az összes emlőtelep levétele és ivartalanítás. Elég fiatal állat, a doktornő szerint van remény a felépülésére.
Nekünk ez már nagyon nem hiányzott. Természetesen sorsára nem hagyhattuk, de akinek módjában áll, kérjük, segítsen.
A legfontosabb két hét nyugalom lenne: egy meleg hely, ahol háborítatlanul ellehet. Természetesen hazahozom, ha nincs megoldás, de nyolc másik kutya - közülük három tányéros - közé tudom csak. A műtőorvos szerint ez nem megfelelő környezet, hiszen igen súlyos műtéten esett át.
Műtéti költsége, bolhátlanítása stb. szintén tetemes összeg lesz. Pontosabbat - függően szükséges kórházi ápolásától - holnap tudok.
Kérem, aki a műtét utáni két hétre vállalni tudná elhelyezését, ápolását, segítsen. A műtéti költségekhez is megköszönjük a hozzájárulást!
Kata: 06-70-2236476

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!