Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-11-09 18:02:46 1091
Nem valószínű, hogy kint leszek... :) Akkor majd máskor. :)
A hozzászólás:
neverhood Creative Commons License 2007-11-09 10:38:00 1090

Sia!

 

Valamikor keso delutan meg nem leszel kint? =P

Ugyanis tegnap este kozoltek velem, hogy kellene mennem szombaton egy versenyre pastfelugyelonek. =D Aszongyak, hogy 5re tervezik a veget. Stadionoknal lesz.

Vagy legfeljebb megint eltoljuk, mi? Pedig mar annyira ra voltam indulva, hogy dejo, Baaaroooo ((=

Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-11-08 05:27:11 1089
Szerintem dél fele - kora délután. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!