|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-11-09 18:02:46
|
1091
|
| Nem valószínű, hogy kint leszek... :) Akkor majd máskor. :) |
|
A hozzászólás:
 |
neverhood
2007-11-09 10:38:00
|
1090
|
Sia!
Valamikor keso delutan meg nem leszel kint? =P
Ugyanis tegnap este kozoltek velem, hogy kellene mennem szombaton egy versenyre pastfelugyelonek. =D Aszongyak, hogy 5re tervezik a veget. Stadionoknal lesz.
Vagy legfeljebb megint eltoljuk, mi? Pedig mar annyira ra voltam indulva, hogy dejo, Baaaroooo ((= |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-11-08 05:27:11
|
1089
|
| Szerintem dél fele - kora délután. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|