Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MLaca Creative Commons License 2007-11-08 16:26:59 22
hát, rendes obival elég nehéz holdat fotózni, mert milliókba kerül egy 600 mm-es obi, s az is még csirke gyútávban. teliholdat FF géppel 1500 mm-től érdemes fotózgatni. aki szereti a kihívásokat csináljon mozaik képet a holdról! első lépésben elég egy háromlépcsős kép - én még nem próbáltam, mert ahhoz jól jön egy óramű.
Előzmény:
-pocc- Creative Commons License 2007-11-08 15:56:03 21
Meg sem közelíti a tieidet .  A második az szuper !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!