|
|
|
|
 |
Kotit
2007-11-08 14:03:55
|
3912
|
OK, akkor:
Szvsz az tök mindegy, hogy mikor cseréled (hiszen, amikor kiveszed a cserélendö elemeket, akkor azok úgyis ki vannak véve). |
|
A hozzászólás:
 |
waces
2007-11-08 09:50:44
|
3911
|
| Elemcserenel semmit nem lenne szabad elfelejtenie. Az elmitett datum/ido beallitasokat meg foelg nem. |
|
Előzmény:
 |
Kotit
2007-11-05 15:54:32
|
3910
|
| Szvsz az tök mindegy, hogy mikor cseréled (hiszen, amikor kiveszed a cserélendö elemeket, akkor azok úgyis ki vannak véve), hogy ilyenkor mit szabad "elfelejtenie" fejböl meg nem mondom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|