Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007-11-09 10:38:00 1090

Sia!

 

Valamikor keso delutan meg nem leszel kint? =P

Ugyanis tegnap este kozoltek velem, hogy kellene mennem szombaton egy versenyre pastfelugyelonek. =D Aszongyak, hogy 5re tervezik a veget. Stadionoknal lesz.

Vagy legfeljebb megint eltoljuk, mi? Pedig mar annyira ra voltam indulva, hogy dejo, Baaaroooo ((=

A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-11-08 05:27:11 1089
Szerintem dél fele - kora délután. :)
Előzmény:
neverhood Creative Commons License 2007-11-07 22:50:49 1088
Irtam az itt megadott emil cimedre.

És amugy delelőtt, vagy inkabb delutan leszel kint? (mert ha du, akkor nem biztos, hogy felkelek nyolckor =DD)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!