Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
enszuke Creative Commons License 2007-11-07 21:19:11 504
Ketiranyu kell, de azon kivul 2 sebeseges is, ahogy leirtam. A sima ketiranyu nem jo, mert legalabb 60-70cm-t kellene kihuzni, hogy biztosan hozzaferjek az evoeszkozokhoz. Annyi helyem pedig nincs az asztal mellett.
Előzmény:
killmark Creative Commons License 2007-11-07 19:19:54 503

szerintem neked teljes kihúzású fióksín kell,kétoldalas.

létezik.hogy hol azt hirtelen nem tom,denap mint nap járok szaküzletekbe,ha látok irok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!