Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007-11-05 22:15:59 1086
Jó, az szupi, remélem akkor el tudok menni. Addig meg majd megbeszelunk valamit, hogy valahol valamikor összefussunk. (=
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-11-05 22:14:20 1085
Nem, nem leszek ott... csakúgy kérdeztem. :)))))))))

Na: szombaton lehet sétálok egy fehér torokfoltossal arrafele (be nem megyek). :)
Előzmény:
neverhood Creative Commons License 2007-11-05 22:11:38 1084
Miért, kisállatvásár lesz szombaton a pecsában? =P
Jó tudni. Akkor szerintem megyek. Ott leszel? Gondolom igen, azért kérdezted. =D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!