|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-11-05 22:14:20
|
1085
|
Nem, nem leszek ott... csakúgy kérdeztem. :)))))))))
Na: szombaton lehet sétálok egy fehér torokfoltossal arrafele (be nem megyek). :) |
|
A hozzászólás:
 |
neverhood
2007-11-05 22:11:38
|
1084
|
Miért, kisállatvásár lesz szombaton a pecsában? =P Jó tudni. Akkor szerintem megyek. Ott leszel? Gondolom igen, azért kérdezted. =D |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-11-05 22:08:16
|
1083
|
| Szombaton nem mész a PeCsába, kisállatvásárra? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|