Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-11-05 22:14:20 1085
Nem, nem leszek ott... csakúgy kérdeztem. :)))))))))

Na: szombaton lehet sétálok egy fehér torokfoltossal arrafele (be nem megyek). :)
A hozzászólás:
neverhood Creative Commons License 2007-11-05 22:11:38 1084
Miért, kisállatvásár lesz szombaton a pecsában? =P
Jó tudni. Akkor szerintem megyek. Ott leszel? Gondolom igen, azért kérdezted. =D
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-11-05 22:08:16 1083
Szombaton nem mész a PeCsába, kisállatvásárra? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!