Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-11-05 21:49:40 1079
Neeee. :) Úgy néz ki pont akkor megyek Pécsre... :)
A hozzászólás:
neverhood Creative Commons License 2007-11-05 21:32:58 1078
Benéztem. Ez az utolsó tanács tényleg állatkínzás, Báró viszont még mindig gyönyörű!! (=
Most csütörtökön lehet, hogy lenne időm egy kis sétára, ha ráérsz (=
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-11-04 13:39:13 1077
Pár nyest fotó [szegény labiniko... :) - már így is elege van belőlük] :

Ma Báróval sétáltam egy kicsit, az idő gyönyörű, az ősz a legszebb évszak. :)








Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!