|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-11-05 21:49:40
|
1079
|
| Neeee. :) Úgy néz ki pont akkor megyek Pécsre... :) |
|
A hozzászólás:
 |
neverhood
2007-11-05 21:32:58
|
1078
|
Benéztem. Ez az utolsó tanács tényleg állatkínzás, Báró viszont még mindig gyönyörű!! (= Most csütörtökön lehet, hogy lenne időm egy kis sétára, ha ráérsz (= |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-11-04 13:39:13
|
1077
|
Pár nyest fotó [szegény labiniko... :) - már így is elege van belőlük] :
Ma Báróval sétáltam egy kicsit, az idő gyönyörű, az ősz a legszebb évszak. :)



 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|