Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2007-11-05 18:37:26 13
Ez meg az a pillanat, mikor kilép az árnyékból:
http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-1305
Előzmény:
Ahmet Creative Commons License 2007-11-05 15:37:52 9
Holdfogyatkozás vége:
http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-1307
Ez meg mikor az árnyékban volt. Na, ehhez kevés az f5.6 + 2×+ISO 1600.
http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-1306
Mondjuk a te képeid után meglehetősen szarok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!