|
|
|
|
 |
waces
2007-11-08 09:50:44
|
3911
|
| Elemcserenel semmit nem lenne szabad elfelejtenie. Az elmitett datum/ido beallitasokat meg foelg nem. |
|
A hozzászólás:
 |
Kotit
2007-11-05 15:54:32
|
3910
|
| Szvsz az tök mindegy, hogy mikor cseréled (hiszen, amikor kiveszed a cserélendö elemeket, akkor azok úgyis ki vannak véve), hogy ilyenkor mit szabad "elfelejtenie" fejböl meg nem mondom. |
|
Előzmény:
 |
Timur Lenk
2007-11-04 20:53:47
|
3909
|
Sziasztok!
Elemcserénél a gépem teljesen elfelejt minden beállítást (dátumot, időt, kép formátumot), ami eléggé bosszantó. Nem, nem merül te teljesen az elem, már akkor cserélem, amikor megjelenik a kis ikon a jobb felső sarokban, ami figyelmeztet az elemek alacsony töltöttségére. Mit lehet ellene tenni?
Timur Lenk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|