Keresés

Részletes keresés

Kotit Creative Commons License 2007-11-05 15:54:32 3910
Szvsz az tök mindegy, hogy mikor cseréled (hiszen, amikor kiveszed a cserélendö elemeket, akkor azok úgyis ki vannak véve), hogy ilyenkor mit szabad "elfelejtenie" fejböl meg nem mondom.
A hozzászólás:
Timur Lenk Creative Commons License 2007-11-04 20:53:47 3909
Sziasztok!

Elemcserénél a gépem teljesen elfelejt minden beállítást (dátumot, időt, kép formátumot), ami eléggé bosszantó. Nem, nem merül te teljesen az elem, már akkor cserélem, amikor megjelenik a kis ikon a jobb felső sarokban, ami figyelmeztet az elemek alacsony töltöttségére.
Mit lehet ellene tenni?


Timur Lenk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!