Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-03 19:54:55 2833

NAgyn büdösnek néz ki a dolog.:(  (e-3) úgy néz ki, a zajcsökkentés nem jött össze. Hiába a masszív váz, az élőkép, pormentesítés, világrekorder éleségállítás. De várjuk ki a végét.

 Én a Fuji S3-án elakadtam. VAn S5?

Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-11-03 18:31:08 2831
Én is 40D-ben (vagy Fuji S5) gondolkodom, ha nem lesz jó az E-3.
Sigma 10-20 HSM, Tamron 28-75/2.8 ,meg felé valami fényerős telezúm, vagy fix, oszt csókolom :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!