|
|
|
|
 |
Tima2
2007-11-03 14:18:14
|
1073
|
| A cserepet kitámasztod egy fél dióval, a dióbél legyen befele és éppenhogy tartsa a cserepet. Egérke bemegy, rágja a diót, mire a dió elmozdul és a cserép ráesve az egérre, fogva tartja őt. Ha megvan az egér, dugj egy vastag kartont a cserép alá óvatosan, hogy ne tudjon ismét megszökni. |
|
A hozzászólás:
 |
labiniko
2007-11-02 23:18:14
|
1071
|
Szia HJ!
Elég mozgalmasnak tűnik így a nyest-fogás...
mi a véleményed a macskagyökér teával átitatott vattáról? valaki ajánlotta itt a fórumon, be is szereztem ma, de még nem próbáltam. ezenkívül érdekelne, hogyan lehet cseréppel egeret fogni? Pláne tetőtérben, mert mi félig tetőtérben lakunk. (Mégis idetévedt ez a kis zajos-szemtelen jószág, szóval, ahogy láthatod, nem egyszerű az élet. )
|
|
Előzmény:
 |
H.J
2007-11-02 20:09:20
|
1070
|
Szia véletlen idetévedtem.Én készitettem régebben a "horváth féle "élvefogó csapdákat vadászoknak.Már nincs sem anyagom,sem időm vele foglalkozni.Viszont jó tanáccsal segithetek.Ne aggódj.Most még a nyest nem éhezik.Talál egeret,verebet, stb.Nem tudom milyen csapdát kaptál. Az ajtajába (5-6 cm-re befelé)tegyél fél tojáshéjat,benne hagyj egy kevés levet.A csapda hátsó felibe akassz fel egy krumplis hálóba további 4-5 nyers tojást és 5-6 szem aszalt szilvát.Ha elég hely van a csapdába, fogjál cseréppel néhány egeret,kis ketrecbe zárd össze őket, némi alommal,almával.A szűk helyen összeverekednek,cincognak. Be akaszthatsz véres csírke belsőséget,fejet is.Várjál.(A lényeg: a fél tojás az ajtóban.) emailom. horvath.jozsef@hotmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|