Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-02 22:09:16 2828
Nemtom, azt nem én szervezem..:) Ott már vannak 50-en, hetente összejönnek, kánkánt táncolnak (komolyan, még valami versenyt is megnyertek), meg gyakran járnak kirándulni össze-vissza. Amúgy jó bulikat tartanak, csak szeretnek táncikálni, így aztán folyton menekülök....:)
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-11-02 22:02:14 2827
A nyugdíjasba hány éves kortól lehet belépni? :-) Én abba lépek, ahol több a program!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!