Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-02 14:51:17 2824
Én támogatom az ötletet. Jó lenne valami belépési nyilatkozatot is kreálni (bár részemröl nem tartom fontosnak, de valamivel igazolni kell, hogy létezünk), de nem tudom mit szokás ezekbe írni.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-11-02 09:02:50 2822
Mi lenne, ha a "Nyírségi Fotóklub" nevet kapná, ez pedig a fóruma lenne?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!