|
|
|
|
 |
H.J
2007-11-02 20:09:20
|
1070
|
Szia véletlen idetévedtem.Én készitettem régebben a "horváth féle "élvefogó csapdákat vadászoknak.Már nincs sem anyagom,sem időm vele foglalkozni.Viszont jó tanáccsal segithetek.Ne aggódj.Most még a nyest nem éhezik.Talál egeret,verebet, stb.Nem tudom milyen csapdát kaptál. Az ajtajába (5-6 cm-re befelé)tegyél fél tojáshéjat,benne hagyj egy kevés levet.A csapda hátsó felibe akassz fel egy krumplis hálóba további 4-5 nyers tojást és 5-6 szem aszalt szilvát.Ha elég hely van a csapdába, fogjál cseréppel néhány egeret,kis ketrecbe zárd össze őket, némi alommal,almával.A szűk helyen összeverekednek,cincognak. Be akaszthatsz véres csírke belsőséget,fejet is.Várjál.(A lényeg: a fél tojás az ajtóban.) emailom. horvath.jozsef@hotmail.com |
|
A hozzászólás:
 |
labiniko
2007-11-02 09:58:34
|
1069
|
kedves Mindenki!
A tanácsotokat követve megrendeltem az élvefogó csapdát, de - semmi. Minden reggel látom a nyestünk nyomait, de nemhogy a csapdába nem megy be, hanem a teraszra kitett húsdarab sem érdekli. Látszanak a nyomai mellette, de nem nyúl hozzá. Lehet hogy mással kellene kínálni? Segítsetek, kérlek! Mit tegyek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|