Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-01 15:16:38 2818
Amúgy egyszerübb odataláni mint leírni. Kb. 10 perc kocsival.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-01 15:15:37 2817

Butyka= CSászárszállás (mondjuk ez nem egészen igaz, de fogjuk rá)

Tehát debrecen felé mész, a Metró előtt balra a régi 4-esre. Ott egyenesen, keresztül az ipari parkon. Második körforgalom után vasútállomás, a felüljáró alatt tovább, aztán a településen balra, de ott már ki van táblázva. Utca végén jobbra a művház.

Következő klub november 30-án, 17 óra. Jó hír, hogy kaptunk támogatást a kiállításokra, vendégek fogadására, és talán kapunk melót is, de ez csak regisztrált klubtagoknak:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!