|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mazsiék
2007-10-29 13:16:35
|
700
|
Szilvi! Jók a felvetéseid! Nagyon sok mindenről kéne beszélnünk, közös gondokról! Szerintem könnyedén megoldható mindennapi problémákról kéne értekeznünk!
|
|
Előzmény:
 |
koll1/10
2007-10-29 13:05:39
|
699
|
Sziasztok,
Természetesen Mi is preferáljuk a lakógyűlést,nekünk 7köznap DU 18-19ó-tól már jó,illetve 7végén bármikor.
Arról is lehetne szót ejteni,hogy a lakásban történő átalakításokkal járó zajok zavaróak lehetnek bizonyos időkben,napokon...Vagyis tartsuk tiszteletben a vasárnapot és más napokon pedig mondjuk reggel 8-tól este 19-20ó-ig bezárólag mindenkinek férjen bele a művelet.Nálunk az aranyesőben van/volt olyan lakó, aki még este 10-11ó-kor is fúrt...Ilyet azért ne csináljunk eymással.
Azonkívül arra gondoltatok már,hogy ha a Kinizsi lkp-re tudunk bejelentkezni ez milyen dokumentális módosításokat jelent?Az kinek a költsége lesz?
Üdv,Szilvi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|