|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
nisavic
2007-10-28 22:23:06
|
1289
|
Természetesen innen nem járhatok meccsre - legnagyobb bánatomra. De előtte is Pécsről kellett hazajönnöm tanulmányaim miatt. Fanatikusnak ez viszont nem jelenthet problémát! Illetve dehogynem, de igyekszik megoldani.
Dózsa György úton nem voltam soha, fiatal korom miatt ezt nem tehettem meg, így a Teve utca is kimaradt - s már nem is szeretném meglátogatni egyiket sem. :-)
Látogass ZTE fórumra is, nosztalgiázni mindig szívesen fogunk!
Üdv.: Ádám |
|
Előzmény:
 |
Vzr_Hunter
2007-10-28 19:46:33
|
1287
|
Köszönöm a respect-et, azon leszek hogy minél több meccsre eljussak!
De ugye nem 16x távolabbról jársz bajnokikra ? :-) Mert az már kicsit tán túlzás lenne... (Fanatic..., mivel? magánrepülővel? Jaaaaa, úgy könnyű...) A kiegészítéseidnek meg örülök, nem tűnt okoskodásnak, részemről O.K.
(review: Akkoriban elég kemény volt a "B közép", Pesten a Dózsa Gy útról az utunk általában a Teve utcai kapitányságra vezetett, akit bevittek, azt kellett megvárni míg elengedik... de Te ezt úgyis tudod)
Most egyelőre ennyi, jó volt egyet dumálni. Thx és Üdv!
PM (alias Hunter)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|